Gdzie zamówić pudełka na alkohol?


Jak wybrać pudełka na alkohol weselny? Gdzie kupić eleganckie opakowania, które nie tylko będą funkcjonalne, ale również niezwykle ozdobne? Ile trzeba wydać na porządnie wykonane, sprawdzone pudełka, które przydadzą się zarówno podczas samego wesela, jak i jako prezent dla gości? Poniżej kilka sprawdzonych informacji, które z pewnością przydadzą się parom planującym w tym roku wesele. 

Jak wybrać pudełka na alkohol weselny?

Jak się okazuje w praktyce, nie jest to takie proste zadanie. W sklepach mimo iż jest bardzo duży wybór różnorodnych pudełek, to jednak klienci nie wiedzą, na jaki model najlepiej się zdecydować. Najczęściej wybór pada na personalizowane opakowania na alkohol, które doskonale będą pasować do ogólnej aranżacji sali weselnej. Tym bardziej, że teraz dzięki nowoczesnym technikom można zamówić pudełka, które doskonale będą komponować się z dodatkami na sali weselnej, z winietkami oraz z zaproszeniami. Dla narzeczonych jest niezwykle ważne, by każdy element na ich ślubie i weselu był spójny.

Pomysł na prezent dla gości

Wiele par kompletnie nie ma pomysłu na prezent dla gości. Trzeba przyznać, iż bardzo dobrze wygląda alkohol umieszczony w gustownych pojemnikach z napisem „Dziękujemy za przybycie”. Trzeba jednak zastanowić się, jaki alkohol powinien znajdować się w takim opakowaniu oraz jak ma prezentować się same pudełko. Co ważne, w jego wnętrzu nie musi być ukryty drogi, wysokoprocentowy alkohol. Mogą to być małe buteleczki z winem, z whisky lub z rozmaitymi nalewkami (które wykonane zostały wcześniej przez samą parę młodą lub przez ich bliskich). 

Jakie pudełka będą najodpowiedniejsze? 

Pudełka na alkohol niewątpliwie powinny być zamykane i wykonane z naprawdę dobrych, trwałych materiałów. W niektórych firmach można cały czas znaleźć papierowe opakowania na alkohol, które jak wiadomo nie są tak mocne, by utrzymały ciężką butelkę. Dlatego też najlepiej sprawdzić hurtownie produkujące tego typu dodatki. W internecie nawet można znaleźć doświadczoną firmę, która zajmuje się tworzeniem takich pojemników pod konkretnego klienta. Jak takie zamówienia wyglądają w praktyce?

Kilka przydatnych wskazówek 

Ile kosztują eleganckie pojemniki na alkohol? Otóż, ceny opakowań na alkohol są bardzo zróżnicowane. Przede wszystkim trzeba podkreślić, iż tego typu pudełka można znaleźć zarówno w cenie 8 zł za sztukę, jak i 2 zł za sztukę. Oczywiście, opakowania personalizowane kosztują znacznie więcej. Idealne opakowanie powinno być więc solidnie wykonane, lekkie, łatwe w przenoszeniu. Pary młode zazwyczaj zamawiają tego typu produkty hurtowo, tym samym mogą liczyć na bardzo korzystne zniżki i rabaty. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat bezpośrednio u producenta. 

Podsumowując, jeżeli przyszła para młoda ma jeszcze czas na to, by zamówić takie pudełka na alkohol w dobrej hurtowni lub w drukarni, powinna zdecydować się na takie rozwiązanie. Trzeba przyznać, że nawet na stołach weselnych znacznie lepiej prezentują się napoje wysokoprocentowe, które są świetnej jakości i które idealnie dopasowane są do ogólnej aranżacji przyjęcia weselnego.