Czym obdarować gości przybyłych na ważną uroczystość?


Lizaki są słodkościami urozmaicającymi stół na przyjęciu. Oczywiście można je także wykorzystać jako podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość, np. wesele jak na tych przykładach – https://z-milosci.pl/c/lizaki-podziekowanie-dla-gosci. Lizaki w kształcie serca, jak i w kartoniku ze zdobionym motywem złotej lub srebrnej Hostii to najbardziej popularne formy upominków. Te niewątpliwie urocze smakołyki będą idealnie współgrały z charakterem uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Aby ciekawie urozmaicić lizaki komunijne, warto dodać na nie naklejki. Można je nakleić na kartonik, który zostanie dołączony do słodkości.

Lizaki z imieniem dziecka jako podziękowanie dla gości

Przyjęcie komunijne wiąże się z obecnością dużej ilości gości. Jest to oczywisty fakt, ponieważ to również dla nich organizowane jest całe to wzniosłe i uroczyste przyjęcie. Z tego też powodu nie można zapominać o podziękowaniu im za udział w tejże uroczystości. Oczywiście nie musi to być jakiś wyszukany prezent. Wystarczy drobny upominek, który sprawi, że poczują się docenieni 

Co więc może sprawić, że uśmiech pojawi się na twarzach gości? Nie od dziś wiadomo, że bez względu na wiek każdy z nas lubi słodkości. Można więc każdemu z gości podarować czekoladki komunijne, krówki z nadrukiem, a także ciasteczka z wróżbą. Jednak największą popularnością cieszą się ostatnio lizaki podziękowanie dla gości. Te niewielkie prezenciki podbijają serca gości i sprawiają wiele radości, dlatego warto przemyśleć zaopatrzenie się w nie podczas uroczystości Komunii Świętej.

Lizaki jako słodkie podziękowanie komunijne

Każdy dorosły człowiek ma wiele przyjemnych wspomnień. Najczęściej z dzieciństwem kojarzą nam się pyszne kolorowe lizaki deseniowe. Dlaczego by nie wrócić do tak wspaniałych chwil i nie obdarować nimi gości podczas uroczystości? Aby podkreślić wagę wydarzenia, dobrym pomysłem będzie dołączenie do lizaka spersonalizowanej naklejki z imieniem dziecka oraz datą tej ważnej uroczystości. To sprawi, że nawet zwykły lizak przerodzi się w wyjątkową pamiątkę. Warto wspomnieć, że naklejki na lizaki posiadają bardzo ciekawe i różne grafiki co sprawia, że bez najmniejszego problemu można znaleźć wzór, który idealnie będzie komponował się z motywem przewodnim przyjęcia. Hitem ostatnich miesięcy są wzory, które bazują na grafice złotej i srebrnej Hostii. Oczywiście jest to spowodowane tym, że jest to najbardziej rozpoznawalny symbol komunijny.

Lizaki komunijne z serduszkami

Bez wątpienia świetnym pomysłem będzie również podarowanie gościom lizaków komunijnych z personalizowaną tekturową zawieszką Do każdego bileciku można dołączyć naklejkę z imieniem dziecka komunijnego oraz datą uroczystości. Najczęściej wybieranymi w ostatnim czasie są urocze lizaki w kształcie dużych różowych serduszek. Te piękne lizaki wykonane są z cukierka w kolorze różowym lub białym oraz długiego drewnianego patyczka. Warto dodać bileciki, które dowiązać można za pomocą dekoracyjnej wstążki. Wstążka zawiązana w kokardkę będzie prezentować się zjawiskowo. Upominek przygotowany w ten sposób zachwyci nie tylko najmłodszych zgromadzonych na uroczystości. Jego urokowi nie oprze się także każdy dorosły gość komunijny.